zalasem.com

 

Wypieki ślubne

Dzień ślubu dla wielu osób jest tym jedynym najpiękniejszym dniem w życiu. Wszystko musi być wtedy dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Nie ma tutaj miejsca na pomyłki czy improwizację. 🙂

Doskonale to rozumiem, dlatego tworząc wypieki na te okazje, staram się zgromadzić jak najwięcej informacji od Państwa Młodych, zanim przystąpię do pracy. Zapytam Was np. w jakim stylu planujecie ślub i wesele? Jakie smaki lubicie? Czy macie na coś uczulenie? Które kolory kochacie, a których unikacie? O jakich ozdobach na torcie marzycie?

Zastanówcie się nad tym dobrze, zanim zamówicie wypieki na tę wyjątkową okazję. Z chęcią oczywiście podpowiem najlepsze dla Was rozwiązania, sprawdzone smaki i dekoracje, które zwalają z nóg. 🙂

Personalizacja - Wasza historia ma tutaj znaczenie

Wygląd tortu weselnego często zależy od historii Państwa Młodych. Gdzie i jak się poznali? Co lubią razem robić? To jeden z wyznaczników w pełni spersonalizowanych słodkości. Odpowiedź na te pytania można wyrazić odpowiednią dekoracją wypieków czy topperem na szczycie tortu.

Kolejnym tematem, na który należy zwrócić uwagę, jest motyw przewodni wesela. Boho, glamour, rustykalny, botaniczny, romantyczny? By stworzyć wypieki, które idealnie wpasują się w klimat przyjęcia, warto określić to już na samym początku.

Stworzę dla Was słodkości, które pokażą, kim jesteście, co kochacie, ale też co Was łączy – bo to w końcu Wy i Wasza miłość są w tym dniu najważniejsze! Tort ma to podkreślić, ale nie może tego przyćmić.

Najlepsze smaki na wesele

W dniu ślubu warto postawić na wyrafinowane kompozycje smakowe i wykorzystać ilość warstw tortu. Możecie wybrać różne smaki na różnych poziomach wypieku, doradzę Wam, co najlepiej ze sobą zagra.

Ciemna czekolada z pomarańczą, słony karmel, pistacje, a może owoce i pyszna bita śmietana? Pomyślcie, co lubicie, a ja to dla Was upiekę. Z najlepszych naturalnych składników i z dekoracją, która zaskoczy wszystkich weselnych gości oraz podkreśli wagę sytuacji. 🙂

Jak tort ślubny to tylko ten z pracowni Za Lasem

Tworząc ślubne wypieki, mam zawsze przed oczami zakochanych w sobie narzeczonych, którzy za moment przypieczętują swój związek i zaczną budować swoją nową przyszłość.

Jest to niesamowicie inspirujące i pozwala mi wykreować słodkości, które doskonale wpasowują się w temat przyjęcia oraz temperament jego bohaterów. Jeśli chcecie tort i inne wypieki, które będą “takie Wasze” to dobrze trafiliście! Zapraszam Was do składania zamówień. 🙂

Pamiętajcie, to jest Wasz dzień! Życzę Wam wszystkiego najsłodszego na nowej drodze życia! ❤️