zalasem.com

 

Słodkości dla firm

Spotkania, konferencje, eventy, warsztaty, szkolenia – biznesowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Chętnie o nią zadbam, tworząc w mojej pracowni desery, które osłodzą Wam pracowite dni.

Torty firmowe i inne wypieki

Świętowaniu sukcesów w Waszej firmie muszą towarzyszyć wyśmienite słodkości. Z pewnością powinno ono odbyć się z udziałem gwoździa programu – zawiskowego tortu, który podkreśli radość i wyjątkowość Waszych sukcesów!

Piękny personalizowany tort to doskonały pomysł na jubileusz firmy, ale też urodziny szefa. 🙂 Możecie zamówić również słodkie stoły, które doskonale sprawdzą się na dużych firmowych imprezach. Wasi goście z pewnością je docenią – za smak, jakość składników i niepowtarzalny wygląd.

Stworzę dla Was wypieki tematyczne, z logo Waszej firmy i wszelkimi dekoracjami, które zechcecie umieścić na torcie czy innym deserze. Profesjonalnie, ale z pomysłem.

Biznesowe eventy ze słodką oprawą pracowni Za Lasem

W mojej pracowni stawiam na jakość i zadowolenie klienta oraz jego gości. Pracuję jedynie na naturalnych składnikach i samodzielnie tworzę wszystkie dekoracje. Pomysł, jakość i doskonałe wykonanie – to mnie wyróżnia.

Zapraszam do składania zamówień wypieków na potrzeby Waszych biznesów. Tort, ciasta czy słodki stół podkreślą charakter każdego firmowego eventu.