zalasem.com

 

Wypieki na chrzciny i komunie

Chrzciny i komunie to ważne święta, które trzeba uczcić odpowiednią oprawą. Piękny i smaczny tort będzie w te dni niezbędny. Przydadzą się również tematyczne ciasta, babeczki czy zachwycające desery.

W mojej pracowni tworzę słodkości na uroczystości rodzinne i zależy mi na tym, abyście mogli cieszyć się nie tylko ich smakiem, ale też wyglądem. Doskonale dopasowane kolory czy dekoracje na wypiekach z pewnością uczynią te święta wyjątkowymi.

Na jakie kolory postawić?

Wypieki z okazji chrzcin czy komunii powinny być w miarę klasyczne i stonowane. Warto postawić na biel i odcienie śmietankowe lub delikatne pastelowe kolory. Ciekawym dodatkiem będą również złote czy srebrne akcenty.

Zawsze dopasowuję kolory i dekoracje do osoby, która przyjmuje dany sakrament i jest w tym dniu najważniejsza. Dla dziewczynki chętnie wybierane są torty w odcieniach różu czy mięty, dla chłopców z kolei można postawić na odcienie błękitu lub pastelowej zieleni.

Dekoracje z masy cukrowej

Gwiazdki, chmurki, księżyce, buciki, ale też motywy religijne takie jak kielich, hostia, krzyż czy książeczka to dekoracje, które najczęściej pojawiają się na tortach i wypiekach z tych wyjątkowych okazji.

Wszystkie dekoracje, które tworzę, są dopracowane w najmniejszym szczególe. Motywy religijne traktuję z należytym szacunkiem, często dodając również imię dziecka, dla którego powstają dane wypieki. Tort lub deser mają być pięknym dodatkiem, dzięki którym odpowiednio uczcicie dzień Chrztu Świętego oraz I Komunii Świętej.

Wypieki na chrzciny i komunie z pracowni Za Lasem

Chrzest Święty czy Pierwsza Komunia Święta to uroczystości, na których nie może zabraknąć tortu. Warto wybrać taki, który zachwyci wszystkich smakiem oraz wyglądem. W mojej pracowni tworzę wypieki najwyższej jakości, wykorzystując tylko naturalne składniki.

Dekoruję torty, ciasta, babeczki czy bezy według Waszych upodobań – jestem w stanie stworzyć dekoracje, które doskonale wpasują się w klimat tych okazji. Zapraszam do złożenia zamówień na słodkości, które ucieszą Wasze dzieci i dzięki którym zapamiętacie te piękne, wzniosłe chwile na długo!