zalasem.com

 

Torty urodzinowe dla dzieci

Torty urodzinowe dla dzieci to najsłodsze ze wszystkich słodkości, które wychodzą z mojej pracowni. Dlaczego? Nie dość, że są przepyszne, to jeszcze w wyjątkowo słodkim anturażu: w bajkowym klimacie pełnym kolorowych postaci i motywów nie z tej ziemi.

Dzieci są najbardziej wymagającymi klientami! 🙂 Smak wypieku nie może być ani za słodki, ani za kwaśny, a figurki z masy cukrowej muszą wyglądać dokładnie tak, jak ich ulubieni bohaterowie bajek, książek czy kreskówek.

Uwielbiam starać się sprostać tym wymaganiom, a uśmiech dziecka jest dla mnie największą nagrodą. Kiedy widzę, jak rodzice z zachwytem odbierają gotowy tort i że wszystkim on smakuje – dużym i małym, to wiem, że warto było oddać się tej pasji w 100%!

Autorskie figurki z masy cukrowej

Wszystkie dekoracje, które zobaczycie na moich tortach, tworzę własnoręcznie. Masa cukrowa to doskonałe pole do popisu – jest plastyczna i można z niej wykreować cuda!

Misie, pieski, kotki, księżniczki, jednorożce? Co tylko Wam się wymarzy! A może dziecko jest fanem piłki nożnej, samochodów lub dinozaurów? Również nie ma sprawy! Mogę dać się ponieść wyobraźni, ale też dokładnie odwzorować postać lub motyw, o które poprosicie.

Pomyślcie też, co lubi Wasze dziecko, z pewnością ma swoją ulubioną bajkę lub książeczkę. Dajcie mi znać, wykreuję dla niego figurki z jego ulubionego świata! Psi Patrol, Kicia Kocia, Kraina Lodu – jestem w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. 🙂

Ulubione smaki Waszych pociech

W kwestii smaków radzę postawić na klasykę: truskawkę, malinę czy tort czekoladowy. Na przyjęciach dla dzieci sprawdzają się również lekkie torty z bitą śmietaną i owocami. Lepiej zrezygnować z tortów z ciężkimi masami, np. z orzechów czy marcepanu.

Jeśli zastanawiacie się nad smakiem – zapytajcie Waszych pociech, z pewnością Wam podpowiedzą.

Dlaczego tort dla dziecka z pracowni Za Lasem?

Zdrowie Wasze oraz Waszych dzieci jest u mnie na pierwszym miejscu. Dlatego przy wszystkich wypiekach używam tylko naturalnych składników od sprawdzonych dostawców, bez chemii czy sztucznych barwników.