zalasem.com

 

Torty urodzinowe dla dorosłych

Personalizacja, design i niepowtarzalny smak – tak można określić torty z mojej pracowni wypieków, które znajdą się na Waszych urodzinowych stołach. Zależy mi na tym, aby każdy wypiek zrobił efekt wow – najpierw na solenizancie, a następnie na jego gościach.

Tworzę torty w różnych stylach – boho, glamour, elegancki, klasyczny czy zabawny. Wypiek ma pokazać Wasze charaktery, osobowości i zamiłowania, ma pokazać po prostu to, jacy jesteście i co lubicie.

Tort na urodziny = personalizacja

W urodzinach chodzi o to, aby poczuć się wyjątkowo. Kluczem do osiągnięcia tej wyjątkowości w wypieku jest jego personalizacja. Lubię podejść do tego tematu z pomysłem.

Jeśli kochacie podróże, może chcecie mieć plażę i palmy na torcie? Albo stare walizki i globus? Z pasją i zaangażowaniem wykonam figurki i dekoracje, które tę miłość odzwierciedlą.

Gdy jesteście fanami Harrego Pottera, Gry o Tron, Gwiezdnych Wojen czy serialu Przyjaciele i chcecie naprawdę zjawiskowy tort, to również bez problemu stworzę go dla Was! Tematyczne dekoracje to coś, co uwielbiam i widać to w moich urodzinowych tortach dla dorosłych.

Wasze ulubione smaki

Kochacie trufle, marcepan, orzechy, czekoladę czy kawę? Wykonam dla Was tort w smaku, który śni Wam się po nocach. Możemy również połączyć ulubione nuty smakowe i zrobić wiele różnych warstw, w których przy każdym kęsie odkryjecie coś nowego.

Możecie wybrać również delikatniejsze smaki – bita śmietana i owoce nigdy się nie znudzą, a malina z białą czekoladą to duet doskonały. Chętnie podpowiem, co do siebie pasuje i jakie kompozycje smakowe warto stworzyć, by podbić Wasze podniebienia oraz pozytywnie zaskoczyć urodzinowych gości.

Dlaczego urodzinowy tort z pracowni wypieków Za Lasem?

W każdy wypiek wkładam serce i ogromne zaangażowanie, zależy mi na tym, abyście w dniu urodzin byli szczęśliwi oraz czuli się wyróżnieni. Dlatego dopieszczam w urodzinowych tortach każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Gwarantuję, że otrzymacie przemyślane kompozycje, zarówno pod względem smaku jak i designu. 🙂 Złóżcie zamówienie na urodzinowe wypieki dla Was oraz Waszych bliskich i cieszcie się słodkim życiem! Sto lat!