zalasem.com

 

Słodkie stoły

Słodkie stoły to prawdziwa atrakcja na różnego rodzaju przyjęciach, nie tylko na weselach. 🙂 Gwarantują efekt wow, a Wy możecie mieć pewność, że goście zapamiętają ich wyjątkowy wygląd i smak poszczególnych deserów naprawdę na długo!

Wesele, baby shower, urodziny, rocznica ślubu – te i inne okazje będą doskonałe do wystawienia słodkiego stołu, który zachwyci Waszych gości i doda pazura przyjęciu.

Dlaczego warto zdecydować się na słodki stół?

Candy Bary to kompozycje nietuzinkowych mini deserów. Babeczki, eklerki, donuty, monoporcje w różnych kształtach – wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Mają jedno zadanie – przyciągać wyglądem i zachwycać smakiem!

Jeśli planujecie organizację przyjęcia z niepowtarzalnym klimatem – słodki stół będzie jego wyjątkową ozdobą. Warto wybrać właśnie mini desery – są eleganckie, wygodne w jedzeniu oraz przede wszystkim piękne i urocze!

Słodkie stoły będą, oprócz kwiatów czy kompozycji z balonów, po prostu jedną z dekoracji. Doskonale podkreślą styl przyjęcia i dodadzą mu smaku. 🙂

Jak Candy Bar to tylko z pracowni Za Lasem

Moje autorskie słodkie stoły komponuję z wykorzystaniem najwyższej jakości składników. Dekorację tworzę z chirurgiczną precyzją i zawsze odpowiadając na Wasze potrzeby. Potrafię stworzyć słodkości w różnym klimacie: romantyczne, zabawne, eleganckie – dokładnie takie, o jakich marzycie!

Zapraszam Was do składania zamówień – kompozycja słodkich stołów to moja pasja i doskonale wiem, jak spełnić oczekiwania Wasze oraz gości na Waszych zjawiskowych przyjęciach!